ZNISZCZYĆ FIRMĘ W JEDEN…

ZNISZCZYĆ FIRMĘ W JEDEN DZIEŃ
Bardzo proszę o pomoc Wykopowiczów (╥﹏╥)

Pisałam Wam wczoraj o zbiórce na kociaka, którego katował 19-letni mieszkaniec Szczecina. Drugiego kota zamordował uderzając żelazkiem. Zbiórka się toczyła, załamana właścicielka zwierzaka była nam bardzo wdzięczna.

Aż nagle widzimy pod postem o zbiórce na FB komentarze pod tytułem „ta fundacja to oszustwo, nie wpłacajcie!”. Ta osoba wysłała nam też wiadomość prywatną z pytaniami, skąd mamy zdjęcia, dlaczego to my pomagamy, a nie TOZ i kierowała w naszą stronę inne ataki, na które odpowiedzielibyśmy, gdyby wcześniej nie pisała wszędzie wokół, że jesteśmy oszustami. Wszystko to działo się o drugiej w nocy, więc osobę po prostu zablokowaliśmy.

Z rana widzimy, że koleżanki owej furiatki również zaczęły pisać pod naszym postem komentarze, żeby ludzie nie wpłacali, bo jesteśmy oszustami, na swoich profilach, na grupach prozwierzęcych na FB, w komentarzach na stronie zbiórki, WSZĘDZIE. Przez to zbiórka się zatrzymała, a my zostaliśmy obsmarowani i straciliśmy dobre imię.

Dlaczego te osoby uznały, że jesteśmy oszustami? Bo to my prowadzimy zbiórkę, a nie lokalna organizacja (właścicielka nas poprosiła o pomoc).
Kim są te osoby, które nas pomawiają? Wolontariuszami w szczecińskim schronisku i właścicielkami własnych fundacji.

Cały wczorajszy dzień wraz z mężem i koleżanką odpisywaliśmy, blokowaliśmy, reagowaliśmy na zarzuty, marnowaliśmy po prostu czas i zdrowie. Efekt jest taki, że nie uda nam się zebrać potrzebnej kwoty – mamy 3 tysiące na operację, a gdzie tam jeszcze rehabilitacja i inne koszty.

Jestem wściekła. Gdyby nie to, że przez te osoby kot straci pieniądze i będzie trudniej ją leczyć, to nie zajmowałabym się nimi. Ale nie odpuszczę i wraz z prawnikiem piszemy pozew. Nie zgadzam się na to, żeby grupa osób bez żadnego powodu stwierdziła, że zniszczy fundację i nie pozwoli nam zarabiać pieniędzy. Nie ujdzie im to płazem.

Nasze wyjaśnienia i dane kontaktowe na policję, do adwokata, do nas i klinik znajdziecie tu: link

Czy macie może jakieś wskazówki? Czy osoby/firmy, które nie są sławne, nie są aktorami, dziennikarzami, mają szanse na wygranie spraw o zniesławienie? A może ktoś z Was wytoczył tego typu proces i chciałby podzielić się informacjami?

#zwierzaczki #psy #koty #kitku #pytanie #pomocy #policja #patologiazewsi #kryminalne #prawo

Powered by WPeMatico